תפריט

MA, פסיכותרפיסט, מורה למדיטציה ושיטת Mind Fulness

חי בשלום עם קוליטיס ומלמד את דרכו זו לחולים ובני המשפחה. בוגר לימודי פסיכותרפיה טרנספרסונלית מטעם מכון Completion בהולנד, וטיפול בנשימה מעגלית מטעם OshoMiasto באיטליה. למד פסיכותרפיה ובודהיזם בארץ ובעולם, מתרגל ומלמד מדיטציה מזה כ- 20 שנה. שימש יו"ר העמותה הישראלית לפסיכותרפיה טרנספרסונלית. משמש גם כיועץ ארגוני בכיר, מרצה באקדמיה ומלמד בביה"ס "התיכון החברתי". מחבר רב המכר "אני במתנה" וקובץ השירים "שירי נשימה". מצייר, מצלם, כותב ויוצר בעמק יזרעאל, אב לארבע בנות.

הנה מה שכתב מטופלת שלנו לאחר הטיפול עם אמיר:

"שלום אמיר, אני רוצה לשתף אותך מה אירע לאחר שיחותינו. הסלע שהרגשתי בבטן הביע נכונות לצאת מהמקום הפגוע. מאז אני מרגישה הרבה יותר טוב. הכאבים פחתו בלפחות 50 אחוז. אני יושבת רגיל ללא כאב כלל תודה לאל. תודה לך אמיר, הופעת בחיי כמו שמש מאירה, בזמן המדויק והנכון לי. תודה!" שושי ל., אשדוד

על אמיר בתקשורת:

לאמיר יש סיפור חיים שהביא אותו להיות מטפל בדרך פשוטה וזמינה". דן מרגלית, "ערב חדש"

"האהבה היא העניין המרכזי בחייו של אמיר זמורה. הוא בעל תואר שני בעיתונאות ששבע מלחצי המקצוע, הקשיב לקולו הפנימי, והחל לעסוק בייעוץ ובפסיכותרפיה. במקביל הוא חוקר את האהבה, מהותה, דרכיה והכוח שלה לנצח". בתיה מלמד, "לאישה"

"אמיר זמורה משלב את כישוריו כאיש תקשורת וכאדם יצירתי. אנשים מבקשים ממנו להראות להם את הדרך למימוש מלא שלהם". סמדר שיר, "ידיעות אחרונות"

"להיות מי שאתה, כפי שמוגדר הכי טוב בספר "אני במתנה" של היועץ והמטפל אמיר זמורה, זה לקבל את עצמי כמו שאני ולאהוב את זה. זה נעים ומרגיע באופן שלא ציפיתי". קובי מחט, ערוץ 2

"יש בך משהו מהפנט. חבל שלא פגשתי אותך לפני האולימפיאדה".אריק זאבי, מדליסט אולימפי, "המיזם" ערוץ 2