תפריט

מומחה לטיפול ברפואה סינית מסורתית

אלון מטפל באמצעות דיקור, טיפולי מגע כמו שיאצו וטווינה, וכן צמחי מרפא ותזונה. למד במשך 7 שנים רפואה סינית הכוללים התמחות וסטאג' אצל מאסטרים שמומחים לטיפול במערכת העיכול ולאחר שטיפל באמצעות שיאצו וטווינה בלקוחות קופת חולים כללית, עבר לטפל בקליניקה הפרטית וכעת מנהל את תחום הרפואה הסינית במרכז "דרך הבטן".

אלון מתמחה בטיפול בעיות של מערכת העיכול, בעיקר במעי רגיש/ רגיז ובמחלת מעיים דלקתיות כמו קרוהן וקוליטיס. בין היתר מטפל בחולים הסובלים מכאבים כרוניים שונים כדוגמת כאבים אורתופדיים, בעיות מפרקים ופיברומיאלגיה על פי שיטת האיזונים.

אלון מרצה ומרכז קורס במכללת " תמורות"- ביה"ס לרפואה סינית, חבר באיגוד לריפוי סיני בישראל. אלון הוא בין המטפלים היחידים בישראל בהתמחות של טיפול במחלות מערכת העיכול שמטפל ברפואה סינית דיקור, צמחי מרפא ותזונה סינית בשילוב של טכניקות מגע כמו שיאצו וטווינה, שיטת טיפול זו תורמת רבות לקידום תהליך הטיפול ולהשגת תוצאות מהירה יותר. תהליך הטיפול כולל הדרכה, ייעוץ וליווי מקצועי, מתן כלים לדרכי התמודדות עם הכאבים והמחלות הכרוניות. כל זה נעשה בתיאום מלא עם הרפואה המערבית.

זה מה שאומרים עליו המטופלים שלו:

"אני חולה בקוליטיס. טיפלו בי מטפלים שונים במשך תקופה ארוכה וזה לא ממש עזר. הגעתי לאלון והשינוי היה משמעותי! מעבר לעובדה שהוא אדם מדהים ,זמין וקשוב הוא מטפל מקצועי ויסודי. אני מטופל אצלו בסדרת טיפולים שעוזרת להחלמה שלי מאוד, וזה שיש לו מנעד רחב של פתרונות הטיפול מאוד עוזר להתאים לי את מה שנכון -תזונה, דיקור או טיפול במגע".

"לפני שהגעתי לאלון,פניתי לרפואה המערבית לקבלת טיפול בנפיחות בבטן וכבד שומני. אמרו לי שאין פיתרון רפואי. פניתי לרפואה המשלימה למספר מטפלים אבל לצערי הבעיה לא נפתרה. מרגע שהתחלתי לטפל אצל אלון ניתן לי מענה מידי. תוך יומיים הרגשתי הקלה משמעותית ותוך שבוע שיפור אדיר. טופלתי בדיקור, במגע ובתזונה סינית. לדעתי זה שילוב מנצח. ממליץ בחום!"