דיאטנית קלינית BSc Rd

הילה מעוז אינובלוצקי, דיאטנית קלינית BSc Rd, בעלת ניסיון של 17 שנה ומאמנת לאורח חיים בריא . עבדה בשרותי בריאות בבתי חולים, ובקהילה, במחלקת הדרכה של חברת תוספי תזונה, ובהנחייתה של עדי זוסמן התמחתה בנושא מחלות דרכי עיכול. עובדת בשילוב כלים מעולם האימון (Coaching), תטא הילינג ו- NLP המסייעים לה להביא את המטופלים ליצור שינוי בריאותי בקלות ולטווח ארוך. הילה דוברת 3 שפות: עברית, אנגלית וצרפתית. נשואה ואמא ל-3 בנים.


זה מה שאומרים המטופלים שלה על העבודה איתה:

סיוון גפן:

בהילה מצאתי לא רק תמיד אוזן קשבת, אכפתיות ומקצועיות מאד זורמת, אלא גם אדם אנושי, חם ורגיש ביותר לאדם ולא רק למטופל העומד מולה. כשהצטרפו לבעיות הרפואיות שלי ניתוחי בטן ובעיות קשות של מערכת העיכול, קיבלתי תמיכה גופנית ורגשית מעל ומעבר למצופה ממטפל. הילה ידעה להתאים את הדיאטה לצרכים הספציפיים שלי, וברוך השם נגמרו השנים הקשות! היום אני יודעת בדיוק במה כן ובמה לא לגעת על מנת למנוע את הכאבים, בחילות, הקאות, שלשולים וצרבות. רק מי שמכיר את הקשי מבין איזו הקלה זו בחיי היום יום.

כוכי – גן יבנה:

שמי כוכי הנני בת 54 לפני כשלש שנים עברתי נתוח בטן. כתוצאה מכך נוצרה לי בעיית עצירות. פניתי לגסטרו נתן לי תרופות משלשלות אך הזהיר לא להשתמש הרבה.היציאות החריפו לפעם בחודש. ניסיתי עם ליווי דיאטנית שינוי תזונה אך ללא הואיל. ניסיתי שמן זית בבוקר לא עזר בקיצור ניסיתי כל דרך אפשרית במשך שלוש שנים אך ללא הואילואז הגעתי להילה. בזכות הדרכתה של הילה על שינו תזונה שונה, חל מהפך וכיום היציאות שלי הן פעם עד פעמיים ביום! בזכות הדרכתה של הילה ברמה הכי אישית שיכולה להיות, אפשרות התייעצות בכל שעה מחוץ למסגרת קופת חולים, היחס החם והדואג והמתעניין לדעת מה קורה ואיך מסתדר. אני רוצה לומר שלא פגשתי אדם כזה בעבר. תודה, הילה יקרה!

איריס ד.:

גם אני זכיתי בך.. יש בך יכולת הקשבה פנומנלית ובזכות זה ההנחיות שלך כל כך מדוייקות ונכונות לי… כל הטוב שבעולם הילה יקרה.