היי עדי המקסימה, מרץ 2014

מה שלומך? 

רציתי לספר לך עדכון על מצבי… אז אני ממשיכה די באדיקות עם התזונה הטובה שבנינו ביחד ואליה כיוונת אותי. לעיתים, די רחוקות, אוכלת זבל קטן כמו פיצה או עוגה שהכנתי לבית… אבל לעולם לא חומרים משמרים, לא צבעי מאכל, לא אוכל מעובד לא מטוגן, מעט מאוד לחם וגלוטן, אולי שתיים שלוש פרוסות בשבוע של לחם כוסמין מלא/שיפון, לא ממתקים, אם כי צריכת הסוכר עדיין זה משהו שהייתי רוצה לצמצם (שותה קפה 1-2 ליום, אבל קפה אמיתי של מכונה). לא אוכלת שום בשר אדום, פעם בשבוע או שבועיים טועמת עוף מוקפץ או מכובס, אבל בעיקרון תזונה צמחונית כן אוכלת ביצה, כמעט כל יום, לפעמים דג אוכלת את כל הפירות, הירקות. הרבה מרקים, קטניות שקדים, אגוזים הם ארוחת בוקר, שייקים של פירות, סלטים.

בקיצור, אני מרגישה ממש טוב ונמצאת טפו טפו ברמיסיה מאז הקיץ שלנוגם מאז לא חשתי אפילו פעם אחת בדלקת פרקים כלשהי…אחרי שנים של סבל.

אמנם מאז ירדתי עוד במשקל, באופן איטי, אבל בסדר. במחשבה שהאימוראן הוא במינון גבוה יחסית למשקל, הורדתי מינון קצת. יש גם מקום לשיפור מבחינה זו שלעיתים אני אוכלת כמות גדולה מדי של משהו- למשל סלט כרוב אני יכולה לאכול קערה , אבל זה לא קורה המון עשיתי היום בדיקות דם והגיעו התוצאות- הכל תקין. רמת המוגלובין וברזל כזו לא היתה כבר שנים. אז אני חייבת לך תודה ענקית על הידע וההכוונה ואת עושה עבודה מדהימה.

אז סתם, זהו רציתי לספר לך, 🙂

להתראות,

ליאת א.