נבחרת תוספי התזונה המנצחים שלנו!

הכירו את נבחרת תוספי התזונה המעולים למי שרוצה לחזק את הגוף, להשלים מאגרי ויטמינים ומינרלים, לספק חומרים נוגדי דלקת בדרך קלה ומזינה ולהחליף את הפורמולות הרפואיות במשקה טבעי, על בסיס חלבון צמחי (לא סויה), עשיר בחלבון וקלוריות, וקל לספיגה, שניתן להוסיף לכל שייק פירות וכך להגביר את השפעתו המיטיבה.
בדקנו את כל המוצרים שיש בשוק- החל בתוספי תזונה שיש על המדף ברשתות הפארם ועד לרוקחים פרטיים ומוכשרים. מתוך המחקר המקיף הזה, גובשה הרשימה המומלצת ביותר שכל אחד מהמוצרים בה הוכח מחקרית כבעל תרומה לחיזוק הבריאות.

הנבחרת שלנו:

מולטי-ויטמינים Optimal V

המינונים מדוייקים וללא מגה-מינון מזיק, בספיגה אופטימלית. אידיאלי לחיזוק מערכת החיסון.
תומך בפעילות תאית תקינה וגוף בריא באמצעות תמהיל מדויק של ויטמינים ונוגדי חימצון. הפורמולה מכילה 17 ויטמינים ומרכיבים תזונתיים מומלצים נוספים שעליהם הצביעו מחקרים כבעלי תרומה קריטית על הבריאות.

מולטי-מינרלים Optimal M

ללא ברזל, שעלול להקשות על העיכול.
תומך בעצמות, מערכת העצבים ושרירים באמצעות קשת רחבה של מינרלים ותרכובת ביואקטיבית מן הצומח שעברו עיבוד המסייע לספיגה אופטימלית בגוף.

Vinali 

תמצית זרעי ענבים שהוכחה במחקרים קליניים כחומר נוגד דלקת יעיל ביותר.
כמו כן, מסייע לתפקוד תקין של הלב, עיניים, עור וריאות, מערכת החיסון. נוגדי החימצון העוצמתיים הללו הוכחו מחקרית כתורמים לאנטי-אייג'ינג והגנה על רקמות העצבים במוח.

Magnical-D

התרכובת ששומרת על מסת העצם בלי להעמיס בסידן (אשר הוכח לאחרונה שתוספת עודפת של סידן עלולה ליצור הסתיידות עורקים, פגיעה כלייתית), בשילוב נכון ומאוזן של ויטמינים ומינרלים.

Pure Nourish

אבקת חלבון וקלוריות טבעית, על בסיס חלבון אפונה (ללא הסיבים שלו), מתאימה לתוספת לשייקים ומיצים, לתמיכה קלורית וחלבונית במקרים של תת תזונה. נקיה מחומרים מלאכותיים מזיקים למעיים.

הערה:

1. אנחנו מודעים לכך שהעלויות של תוספי תזונה מעולים אלה אינן מן הזולות. אלא שמהנסיון רב השנים שלנו, עם מאות מטופלים, למדנו שעדיף לשלם על תוסף טוב ויעיל יותר כסף ולחסוך הוצאות על תרופות, בעלות תופעות לוואי.

2. חשוב להזמין את התוספים דרך האתר הרשמי של היצרן ולא להתפתות למבצעים ברשת, לשרוב יספקו לכם מוצר פג תוקף (כן, כבר קרה), שאוחסן בתנאים בלתי נאותים.

זה הגוף שלך, היחיד שיש לך, איך תשקיעו בו?

איך לקנות את המוצרים?